Hakkımızda

Plitek Yapı Antalya / Kepez

Plise Perde & Sineklik

Duşakabin & Cam & Pvc

Balkon & Pencere

 

HAKKIMIZDA:

Plitek Yapı olarak sizlere plise sineklik plise perde cam balkon duşakabin Pvc  ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Kaliteli malzemeleri kaliteli işçilikle buluşturup sipariş edilen her yere zamanında demonte olarakta ürün gönderimi yapıyoruz.

VİZYONUMUZ:

Kaliteli, şık ve yeni ürünlerle müşteri deneyimini zenginleştirmek ve memnuniyeti en üst seviyelere ulaştırmak.

MİSYONUMUZ:

Kaliteli ürün ve kaliteli işçilik anlayışını sürekli geliştirmek kaliteli hizmetin devamlılığını sağlayarak şirketimizde fark oluşturmak.

Plise Perde

Plise perde cam balkonlarınızda, kapı ve pencerelerinizde kullanılabilir. Özellikle cam balkonlar için üretilmiş ve çok şık tasarımlıdır. Kullanımı oldukça kolay olup balkonunuzu dört mevsim daha rahat kullanma olasılığı sunar. Yaz sıcaklarında güneşi engellediğinden balkonunuz daha serin olacaktır. Plise perdeler yarı geçirgen olduğundan perdeler kapalı durumda iken dahi balkonunuz karanlıkta kalmayıp aydınlık olacaktır.

Günümüzde cam balkonlu evlerde balkonlarda daha çok oturulup misafirler balkonda ağırlandığından cam balkonlar oturma odasına dönüşmüştür. Plise perde ile balkonlarınızda tarzınızı yansıtıp çok şık görüntü oluşturup, aileniz ve misafirlerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Plise Sineklik

Plise sineklik evinizin sinek, haşere, polen, kuş ve benzeri istenmeyenlerin koruyucusudur. Kapı ve pencerelerinize uygulanmaktadır. Şık tasarımı ve rahat kullanımı ile evinizi korumaktadır.

 

 

Plitek Yapı,sineklik antalya kepez,kepez sineklik,antalya sineklik,antalya cam balkon,antalya pvc,sineklik pvc,cam balkon sineklik, Akordiyon sineklik antalya, sineklik antalya kepez,antalya sineklik sistemleri,antalya cam balkon sistemleri,antalya pvc sistemleri,plise sineklik sistemleri,menteşeli sineklik sistemleri,İmalat ve montaj hizmetleri. antalya sineklik fiyatları antalya,muratpaşa,kepez,konyaaltı,kundu,aksu,lara,döşemealtı,kemer,belek,sineklik sistemleri imalat satış ve montaj.cam balkon duşakabin